Kategorijos

Kaip naudotis puslapiu

Norint užsiregistruoti:

Spauskite „Užsiregistruoti“ viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Arba skyrelyje „Mano paskyra“.
Užpildykite savo informaciją ir spauskite „Tęsti“.
Sveikiname, jus jau užsiregistravote.

Norint prisijungti:

Spauskite „Prisijungti“ viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Arba skyrelyje „Mano paskyra“.
Įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Prekių krepšelis


Patikusi prekė talpinama į krepšelį paspaudus mygtuką "Dėti į krepšelį". Paspaudus šį mygtuką atsiranda krepšelio langas kuriame matomos visos išsirinktos prekės, jų kainos ir vienetų kiekis. Pirkinių krepšelyje galima pasirinkti užsakomų prekių vienetų kiekį (pavyzdžiui norint pirkti du tokius pačius žurnalus), tą patį galima atlikti ir tiesiog įdedant į krepšelį dar vieną tokią pačią prekę. Taip pat krepšelyje trinamos nereikalingos prekės. Viršuje dešinėje pagrindinio lango pusėje yra skiltis "Krepšelis" kur nuolat atvaizduojama jūsų užsakymo suma. Taip pat paspaudus nuorodą "Krepšelis" atsidaro detalus krepšelio langas.

Prekių katalogas ir kategorijos

Katalogas suskaidytas i pagrindines kategorijas pagal kurias galite ieškoti jus dominančių knygų. Kiekviena pagrindinė kategorija suskaidyta į sub-kategorijas pagal knygų serijas ar sub-žanrus.

Paieška

Drąsiai naudokitės parduotuvėje integruota paieškos sistema. Galite vesti jus dominančios knygos pavadinimą arba jo fragmentą.

Knygų peržiūra


Paspaudus ant knygos pavadinimo arba paveikslėlio atsidaro prekės langas, kuriame pateikiama detali informacija apie knygą, jos nuotrauka.

Papildoma informacija:

Išsirinkę prekes palaukite patvirtinimo. Jis neateis automatiškai,o kada bus:
1. patikrinta ar tikrai galima įvykdyti užsakymą (deja pasitaiko nesklandumų, pvz: knyga jau rezervuota, padėta ne į vietą ir surasti greit nepavyksta, kartais parduota ir neištrinta; be to dažnokai pasitaiko vagystės);
2. apskaičiuota(perkantiems virš 15eur) nuolaida ir(jeigu reikia siųsti) siuntimo  išlaidos.Gryžti
Valiutos
Rask mus Facebook'e